dom bez odpadów

Little Greenfinity, przy wsparciu swoich partnerów, zaprasza na wyjątkową konferencję pt. „Dom bez odpadów, czyli recepta na oszczędności”, która odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia począwszy od godz. 16:30 w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie.

W 2008 roku Bea Johnson wyeliminowała śmieci z życia swojego i swoich bliskich: dziś roczne odpady jej czteroosobowej rodziny mieszczą się w 1-litrowym słoiku.Ponad 82 000 fanów na Facebooku, 53 000 obserwatorów na Instagramie i 27 000 na Twitterze. Jest fenomenem na skalę światową, międzynarodowym guru filozofii bezśmieciowej.
Media okrzyknęły ją „kapłanką filozofii zero waste”. Gościem konferencji „Dom bez odpadów, czyli recepta na oszczędności” będzie Bea Johnson, PO RAZ PIERWSZY W POLSCE, która opowie, dlaczego ograniczanie ilości wytwarzanych odpadów jest tak ważne i jak to możemy osiągnąć.

Program konferencji:
16:30: Powitanie uczestników
16:50: Podziękowania dla sponsorów i osób wspierających. Słowo wstępne: Odpady w kontekście polskim – Virginie Little
17:00: Wykład – Bea Johnson „Dom bez odpadów” + sesja pytań od publiczności
18:00: Panel dyskusyjny: „Dom bez odpadów w Polsce. Czy to jest realne?” z reprezentantami władz, firm i społeczeństwa cywilnego
18:45: Poczęstunek zgodny z zasadami „zero waste”

Wykład Bei Johnson odbędzie się po francusku; zapewniamy tłumaczenie symultaniczne. Dyskusja będzie prowadzona w języku polskim z tłumaczeniem symultanicznym na polski.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy rejestrować się wysyłając e-maila na adres: DomBezOdpadow@little-greenfinity.com

Konferencja jest organizowana pod honorowym patronem Ambassade de France en Pologne i programem Eco-Miasto oraz Institut Français de Varsovie | IFV i dzięki wsparciu naszych partnerów:
Fundacja alter ekoHeinrich-Böll-StiftungZero Waste PolskaMake Resources CountAuchanCredit Agricole Bank PolskaStowarzyszenie Francja-PolskaOgraniczam SięTeraz ŚrodowiskoNovotel Warszawa Centrum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

W celu eliminacji spamu, proszę uzupełnij poniższe działanie. *