„Dom bez odpadów” – relacja video z konferencji

999

Konferencja „Dom bez odpadów”
udowodniła, że zrównoważony rozwój to temat jednoczący ludzi!

Wideo z konferencji już dostępne! 

Dnia 4.12.2016r. w Warszawie Little Greenfinity zorganizowała wyjątkową konferencję pt. „Dom bez odpadów, czyli recepta na oszczędności”. Konferencja udowodniła, że tematyka zrównoważonego rozwoju jednoczy ludzi na wiele sposobów! Na sali było prawie 300 gości z całej Polski, a na liście rezerwowej 70, nie licząc wielu innych zainteresowanych osób, które nie mogły przyjechać do Warszawy na to wyjątkowe spotkanie. Wydarzenie było wspierane przez 12 fantastycznych partnerów, a także przez szeroką społeczność entuzjastów „zero waste” w mediach społecznościowych.

Pierwszą część konferencji stanowił wykład Bei Johnson – światowej sławy blogerki, autorki bestsellerowej książki pt. „Zero Waste Home” (Zero śmieci w domu), która od 2008r. razem z rodziną wytwarza tylko 1 litr odpadów rocznie.
Bea Johnson podróżuje po całym świecie tłumacząc, dlaczego powinniśmy ograniczać wytwarzanie odpadów i jak możemy to osiągnąć na co dzień nie obniżając przy tym komfortu życia. Bea udowadnia też, że ten styl życia przyniósł jej i jej rodzinie 40-procentowe oszczędności w domowym budżecie.
W drugiej części, uczestnicy panelu dyskusyjnego szukali odpowiedzi na pytanie: „Dom bez odpadów w Polsce, czy to jest realne”?

Krótki film podsumowujący konferencję oraz pełna relacja video z konferencji (wykład Bei Johnson + panel dyskusyjny) są już dostępne na naszym kanale YouTube. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Konferencja została całkowita zorganizowana według zasad „zero waste” i jest dowodem na to, że stosując „zero waste » nie tracimy ani na jakości ani na efektywności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji aby rozmawiać o organizacji zielonego wydarzenia w swojej firmie lub organizacji pozazawodowej: GreenMe@Little-Greenfinity.com.

Krótki film podsumowujący konferencję z wypowiedziami uczestników, partnerów i organizatora jest już dostępne. 

Pełna relacja video z konferencji „Dom bez odpadów”: wykład Bei Johnson + panel dyskusyjny.

Zdjęcia z konferencji,które wspaniale oddają fantastyczną atmosferę, jaka panowała na sali konferencyjnej.

Źródło:http://us14.campaign-archive1.com/?u=57fa9e41cf04e9125a47cc8ec&id=6e71ff3e72&e=99bed7ec11

dom bez odpadów1