W dniu 21 listopada br., na mocy postanowienia Sądu Rejonowego w Gliwicach, została zmieniona nazwa spółki z ASA Eko Polska Sp. z o.o. na FCC Polska Sp. z o.o.

Zmiana nazwy głównej polskiej spółki – ASA Eko Polska, zakończyła proces renamingu firm grupy FCC. Do tej pory zostały zmienione nazwy spółek grupy w Radomsku (FCC Eko Radomsko Sp. z o.o.), Lublińcu (FCC Lubliniec Sp. z o.o.) i Tarnobrzegu (FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.).

Zmiana ta nie powoduje jakichkolwiek innych skutków formalno–prawnych, tj. nie zmienia się forma prawna, dane rejestrowe (NIP, REGON), zmianie nie ulegną również stosunki właścicielskie ani dane kontaktowe.

To kolejny krok, po przeprowadzonym w 2015 roku rebrandingu, mający na celu umocnienie na rynku europejskim wizerunku międzynarodowego koncernu FCC, który w Polsce świadczy przede wszystkim usługi w zakresie gospodarowania odpadami.

FCC od 2006 roku jest właścicielem wszystkich spółek dawnej grupy .A.S.A., aktualnie FCC Environment CEE, która na terenie Europy Centralnej i Wschodniej jest obecna od 1988 roku, a w Polsce od roku 2000.

Źródło: http://www.fcc-group.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

W celu eliminacji spamu, proszę uzupełnij poniższe działanie. *