W całej Polsce rusza cykl spotkań „Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy wielkie zmiany”. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości 21 maja w Koszalinie zainaugurowali cykl spotkań dla przedsiębiorców. W najbliższych miesiącach w całej Polsce odbędzie się kilkadziesiąt takich spotkań.

Banner zapraszający na spotkania z cyklu "Prawo do przedsiębiorczości"

Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W spotkaniach udział wezmą przedstawiciele i eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa  Inwestycji i Rozwoju, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Urzędu Zamówień Publicznych.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa konsultacyjna, gdzie do dyspozycji będą eksperci z poszczególnych instytucji.Lokalizacje konferencji znajduje się na stronie: www.prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl.

Pierwsza edycja spotkań organizowana będzie w okresie: maj – czerwiec, druga w miesiącach: wrzesień – październik.

Zobacz relacje ze spotkania „O prawie do przedsiębiorczości” w Koszalinie

Źródło: www.mpit.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

W celu eliminacji spamu, proszę uzupełnij poniższe działanie. *