• This topic is empty.
Przeglądasz 5 wpisy - 1 do 5 (z 5 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #6453
    miroslawmiroslaw
    Uzytkownik

    Witam
    jestem nowy na tym forum. Witam wszystkich bardzo serdecznie.

    Pod koniec kwietnia mój szwagier będzie miał egzamin państwowy z zakresu gospodarowania odpadami. Prosił mnie bym poszukał jakiś pytań z poprzednich lat w internecie. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc, albo nakierowanie mnie, gdzie takie testy mogę znaleźć? A może wiecie jak takie coś wygląda?

    Dodam tylko że szwagier przeszedł kurs w Krakowie, ale nic na temat ubiegłych lat się nie dowiedział.

    Dziekuję za wszystkie wskazówki.

    Mirek

    #8965
    CamilloCamillo
    Uzytkownik

    Hey,
    Nie wyraziłeś się precyzyjnie, ponieważ są 2 nieco się różniące rodzaje egzaminów w zakresie gospodarowania odpadami. Jeden jest dla kierowników spalarni czy też współspalarni, a drugi dla kierowników składowisk.

    A o testach z ubiegłych lat, to chyba tylko można sobie pomarzyć, kiedyś szukałem sporo w necie i nigdzie nic nie ma. Jeśli ktoś faktycznie takowe posiada to dołączam się do prośby o udostępnienie, lub jeśli ktoś posiada jakieś materiał szkoleniowe w wersji elektronicznej także prosiłbym o podesłanie ich, byłbym bardzo wdzięczny.

    Mirosław, a może Ty mógłbyś się dowiedzieć od szwagra lub sam szwagier mógłby się wypowiedzieć czego dowiedział się na tym szkoleniu, może ma jakieś materiały w wersji elektronicznej i mógłby ich użyczyć ?

    #8966
    miroslawmiroslaw
    Uzytkownik

    Faktycznie nie wyraziłem się precyzyjnie. Chodzi o kierownika spalarni. Egzamin ma pod koniec kwietnia… w Krakowie.

    Popytam o materiały i postaram się coś wrzucić. Jeśli będzie miał chwile czasu to może sam coś skrobnie do mnie a ja przekleje, choć to dość zapracowany człowiek…

    A wiecie jak taki egzamin wygląda? Jakich pytań się spodziewać? Cokolwiek? Ewentualnie gdzie szukać?

    Dzieki,
    Mirek

    #8967
    CamilloCamillo
    Uzytkownik

    Egzamin jest w formie testu pisemnego, składającego się z 40 pytań. Test opracowuje i ocenia komisja egzaminacyjna, aby zdać egzamin trzeba uzyskać co najmniej 75% poprawnych odpowiedzi – czyli odpowiedzieć poprawnie na minimum 30 pytań.

    #8968
    CamilloCamillo
    Uzytkownik

    Mirosław i jak tam dowiedziałeś się czegoś ciekawego ? Szwagier zdał już ten egzamin ? Może się podzielicie swoją wiedzą na ten temat z innymi użytkownikami tego forum ?

Przeglądasz 5 wpisy - 1 do 5 (z 5 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.