Strona główna Forum Odpady.net.pl Kody i charakterystyki odpadów. Odpady czysciwa Odpowiedz do: Odpady czysciwa

#8297
adam_babijadam_babij
Uzytkownik

🙂
no tgo ładnie…
tyle tylko, że nikt nie oddaje zabrudzonego czyściwa i nie dostaje innego.
ja dajac do prania chce je tylko wyprać.
i oczywiście jak WIOŚ siezapyta to oddaje do uprawnionych odbiorców, ale dopiero jak czyściwo nie nadaje się do uzycia…
i przede wszystkim kto musi wiedzieć że moje “pranie” które oddaje do pralni jest czyściwem??
jezeli sam się nie przyznam to proszę o udowodnienie że to czyściwo…
i niech Pan czy Pani Inspektor udowodni że ta “szmatka” nie nadaje się do ponownego użycia….
moim zdaniem dopuki ja nie nadam temu statusu odpadu to nie jest to odpad… a na pranie szmat nikt pozwolenia na odzysk nie musi posiadać….
takie jest moje zdanie… i wydaje mi się że żaden organ kontrolny nie jest w stanie tego podważyć…
bo przecież sprzedając wadliwy produkt czytaj drugiej jakości da kogoś może być odpadem a dla innej osoby produktem….
i tylko ode mnie zależy czy zaklasyfikuję to jako odpad..bez przesady :):):) oczywiście

z drugiej strony zgadzam się z Tobą… i nie mam zamiaru podważać Twojego zdania ale myślę że najwiekszy zysk można czerpać z umiejętnej interpretacji przepisów i dobrego (dla siebie, lub klienta) interpretacji :):)