Strona główna Forum Odpady.net.pl Praca. doradztwo w zakresie transportu towarów niebezpiecznych

  • This topic is empty.
Przeglądasz 7 wpisy - 1 do 7 (z 7 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #6192
    adam_babijadam_babij
    Uzytkownik

    Dzień dobry,
    jestem doradcą ds. transportu towarów niebezpiecznych i świadczę usługi w tym kierunku dla różnych firm.

    zgodnie z art.21.1 Ustawy o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych z 28 października 2002 r. (Dz. U. nr 199, 28.11.2002r., poz.1671) , każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych albo związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, ma obowiązek wyznaczyć doradcę ds. bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych

    jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą proszę o kontak:
    Adam Babij
    502080796
    adam_babij@o2.pl
    _________________
    Adam Babij
    doradztwo w zakresie transportu towarów niebezpiecznych
    502080796

    #8201
    freshfresh
    Uzytkownik

    Bardzo ciekawy zakres usług.

    #8202
    SzyrkaSzyrka
    Uzytkownik

    Transport to w ogóle bardzo prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki, na takie usługi na pewno nigdy nie zabraknie chętnych 🙂

    #8203
    AwinionAwinion
    Uzytkownik

    Zgadzam się nasza firma również korzysta z usług osoby uprawnionej i dedykowanej do tego zadania

    #8204
    buszujacybuszujacy
    Uzytkownik

    A duże jest zapotrzebowanie na takie usługi? większość firm transportowych korzysta z takiego wsparcia doradcy? jestem początkujący w temacie, jedynie się wzoruje na nich http://okser.com.pl/, ale jestem gotowy na wszelkie sugestie… rozumiem, że zatrudnienie takiej osoby to co najmniej podwojona efektywność pracy, a jeszcze jakieś korzyści?

    #8205
    gasselgassel
    Uzytkownik

    Też się zgadzam, tak powinno być:)

    #8206
    bartekk2bartekk2
    Uzytkownik

    Ja też tak uważam, podzielam Wasze opinie. Pozdrawiam.

Przeglądasz 7 wpisy - 1 do 7 (z 7 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.