Strona główna Forum Archiwum Archiwum wiadomości Program do ewidencji odpadów – poszukiwani testerzy ;)

  • This topic is empty.
Przeglądasz 15 wpisy - 16 do 30 (z 31 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #7463
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    jestem zainteresowany programem i chętnie przetestuję ten program

    #7448
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Witam . jeśli jeszcze jest ta promocja to ja też poproszę..
    POZDRAWIAM

    #7447
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Witam, nasza firma jest zainteresowana przetestowaniem waszego produktu jeśli jest to możliwe to proszą o przesłanie programu MPO ul.Tokarzewskiego 2 91-842 Łódź Rafał Kaźmierski tel kontaktowy 0505166594 lub 042 6160414 prosić z Rafałem Kaźmierskim lub działem informatyków.

    #7446
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Witam.
    Jestem specjalistą z dziedziny gospodarki odpadami i byłbym zainteresowany możliwością przetestowania waszego produktu.Jesli jest to dalej aktualne,to uprzejmie proszę o przesłanie programu na mój adres e – mail

    #7445
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Witam, firma nasza zajmuje się odbiorem odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych , jasteśmy zainteresowani przetestowaniem programu. proszę o przesłanie

    Pozdrawiamy

    [%sig%]

    #7464
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Jesli mozliwosc przetestowania programu jest nadal aktualna prosze o przeslanie mi programu. Pozdrawiam

    #7444
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Jeśli jeszcze nie jest za późno to uprzejmie proszę o udostępnienie takiego programu Pozdrawiam gorąco

    #7465
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Witam!
    Jeśli jest jeszcze to aktualne to też chętnie przetestuje ten program. Kupiec37@op.pl Pozdraiwam

    #7443
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    jeżeli jest jeszcze możliwość przetestowania tego progamu to jesteśmy chętni Proszę o kontakt w celu wymiany doświadczeń biuro@eko-mark.pl

    #7466
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Jeżeli można to prosze o program fhumr@exclusive.pl Pozdrawiam

    #7442
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Jeżeli to jest jeszcze możliwe proszę również o program, chętnie zostane testerem!! biuro@eko-mat.pl

    #7467
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Jesteśmy firmą prowadzącą działalność usługową dla innych podmiotów gospodarczych w zakresie gospodarki odpadowej. Pracujemy na programach do ewidencji firm m.in. z Warszawy, Wrocławia. Chętnie zapoznamy się z Pana programem. Jeśli jest Pan zainteresowany to proszę o kontakt na e-mail: maskomp@hoga.pl.

    #7441
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Chętnie przetestuję i dam znać jak funkcjonuje. midrat@wp.pl

    [%sig%]

    #7440
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Jeśli jeszcze nie jest za póżno to ja też prosiłabym o ten program. Pozdrawiam

    #7468
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Pewnie już masz komplet chętnych.Ale gdybyś mógł jeszcze mnie wliczyć do przetestowania Twojej wersji .Dopiero zaczęłam prowadzić stację demontazu pojazdów.Pozdrawiam

Przeglądasz 15 wpisy - 16 do 30 (z 31 w sumie)
  • Forum, Archiwum wiadomości jest zamknięty na nowe tematy i odpowiedzi.