9. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas, Kraków

  1060
  Kiedy:
  18 Październik 2017 – 19 Październik 2017 całodniowy
  2017-10-18T00:00:00+02:00
  2017-10-20T00:00:00+02:00
  Koszty:
  Bez opłat

  Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas, to wydarzenie na którym pojawiają się Wystawcy z Polski i całej Europy prezentując najnowsze rozwiązania, usługi i produkty przygotowane dla branży. Podczas Targów SyMas, które odbędą się 18-19 października 2017 roku w EXPO Kraków, zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz rozwiązań i usług, produktów oraz maszyn, które umożliwiają bezpieczną oraz zgodną z obowiązującymi normami pracę z materiałami sypkimi. Na Targach nie zabraknie również strefy ATEX, która powstała w odpowiedzi na niesłabnące zapotrzebowanie branży na modernizację zakładów w obszarze bezpieczeństwa przeciwwybuchowego.

  Równolegle w EXPO Kraków odbędą się 8. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji ProdukcjiMaintenance. To jedyne w Polsce Targi, na których prezentowane są najnowocześniejsze i najbardziej efektywne rozwiązania dla utrzymania ruchu produkcji.  Wydarzenie każdego roku skupia coraz więcej Wystawców i Zwiedzających nieustannie pracujących nad poprawą wydajności utrzymania ruchu. Zainteresowanie systemami diagnostycznymi, systemami sterowania, podzespołami, materiałami eksploatacyjnymi, czy rozwiązaniami IT dla działów produkcji wciąż rośnie. Stąd też coraz więcej firm odwiedza Targi Maintenance zapoznając się z najnowszym sprzętem oraz szkoli swoich pracowników podczas towarzyszącej targom dwudniowej konferencji, „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”. Dla fabryk nie ma nic ważniejszego niż bezawaryjne linie produkcyjne, dlatego już dziś zapraszamy na przyszłoroczną edycję Targów Maintenance.

  Warto zapisać datę 18-19 października 2017 roku w swoim kalendarzu i odwiedzić Targi SyMas oraz Maintenance, które zostały stworzone z myślą o przemyśle. Przemysłowa jesień w EXPO Kraków to miejsce dla najlepszych specjalistów.

  Organizator: Miejsce:
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
  www.targi.krakow.pl
  EXPO Kraków
  ul. Galicyjska 9
  31-586 Kraków
  www.expo.krakow.pl
  Kontakt:
  Katarzyna Banach

  Komisarz Targów

  Tel. + 48 510 134 218

  banach@targi.krakow.pl

  Karol Miernikiewicz

  Zastępca Komisarza Targów

  tel. +48 507 044 183
  miernikiewicz@targi.krakow.pl