III Międzynarodowa Konferencja FORS „RECYKLING W KRAJU I NA ŚWIECIE”, Warszawa, Łochów

  599
  Kiedy:
  1 Październik 2018 – 3 Październik 2018 całodniowy
  2018-10-01T00:00:00+02:00
  2018-10-04T00:00:00+02:00

  Serdecznie zapraszamy do udziału w III Międzynarodowej Konferencji FORS Recykling w kraju i na świecie, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Razem przeciwko szarej strefie”. Na Konferencji spotykamy się 2 października 2018 r. w Hotelu Novotel Warszawa Centrum.

  Szanowni Państwo,
  Podobnie, jak w latach ubiegłych, gościć będziemy wielu przedstawicieli branży z kraju i zagranicy, w tym prelegentów ze: Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii. Dominującym tematem tegorocznej Konferencji będzie szara strefa i sposoby radzenia sobie z tą nielegalną konkurencją. Na początku spróbujemy zdefiniować szarą strefę i zastanowić się, dlaczego tak bardzo przeszkadza legalnie działającym przedsiębiorcom, jakie są zasadnicze różnice pomiędzy szarą strefą a działalnością legalną. Będziemy mieli okazję poznać rozwiązania stosowane w innych krajach i przekonać się, jak można skutecznie ograniczać oddziaływanie szarej strefy na rynek. Dowiemy się również, jak w Europie przedstawia się problem kradzieży samochodów, jaka jest skala tego zjawiska i jakie działania są podejmowane, by je ograniczyć. Przedstawimy również najnowsze zmiany w polskich przepisach przyjętych po fali pożarów miejsc składowania i magazynowania odpadów, zwłaszcza te, nakładające na przedsiębiorców nowe obowiązki w zakresie monitoringu, zabezpieczeń przeciwpożarowych i zabezpieczeń finansowych. W czasie konferencji uruchomiony zostanie punkt konsultacyjny, w którym szczegółowo zapoznacie się Państwo z nowymi obowiązkami. Przyjrzymy się również tematowi bezpieczeństwa przy demontażu pojazdów hybrydowych, które coraz częściej trafiają do stacji demontażu. Konferencję zamkniemy dyskusją z udziałem gości z kraju i zagranicy.

  W trakcie Konferencji będzie można zapoznać się ofertą wystawców, których zaprosiliśmy do zaprezentowania usług i urządzeń dedykowanych stacjom demontażu.

  W tym roku Stowarzyszenie FORS obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji na wieczór 2 października zapraszamy Państwa na uroczystą Galę z częścią artystyczną. Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością i razem z nami zechcenie wznieść toast za kolejne przynajmniej 20 lat FORSu. Powspominamy dawne czasy, ludzi którzy tworzyli Stowarzyszenie i tych, którzy na przestrzeni 20 lat mieli największy wpływ na branżę. Gala będzie dobrą okazją do nawiązania kontaktów międzynarodowych.

  Zapraszamy Państwa również do udziału w imprezach towarzyszących Konferencji:

  1 października 2018 r. – zwiedzenie stacji demontażu w Łochowie, podczas którego prezentowane będą urządzenia przeznaczone do stacji oraz biesiada integracyjna poprzedzająca konferencję,

  3 października 2018 r. – zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz Starego Miasta w Warszawie

  Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem oraz ofertą kierowaną do sponsorów i wystawców.

  Do sekretariatu FORS można już przesyłać zgłoszenia mailem na adres sekretariat@fors.pl lub faksem na nr +48 22 0740114

  Z uwagi na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o jak najszybsze przesyłanie zgłoszeń i rezerwację hoteli.

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  W celu eliminacji spamu, proszę uzupełnij poniższe działanie. *