Złote Medale targów POL-ECO-SYSTEM 2016 przyznane!

1262

11 laureatów odbierze Złoty Medal MTP podczas uroczystości pierwszego dnia  targów POL-ECO-SYSTEM (11-14.10.2016). Wśród laureatów znalazły się również firmy oferujące urządzenia i technologie dla gospodarki odpadami.

Na swojego faworyta można jeszcze oddawać głosy , gdyż rozpoczął się drugi etap konkursu, w którym głosują konsumenci. Głosy oddawać można na stronie www.zlotymedal.mtp.pl oraz podczas targów POL-ECO-SYSTEM  na monitorach dotykowych w specjalnej przestrzeni oznakowanej logiem Złotego Medalu tzw. Strefie Mistrzów (pawilon 5 i 7).

Lista produktów nagrodzonych   Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach  Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju  i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM 2016 – w zakresie gospodarki odpadami:

Mobilny Rozdrabniacz Wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.1010

PRONAR Sp. z o.o., Narew

Mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy Pronar MRW 2.1010 przeznaczony jest do redukcji objętości składowanych odpadów komunalnych, wielkogabarytowych, budowlanych, gruzu, palet, pozostałości wycinki drzew i korzeni. Maszyna porusza się na gąsienicach, co pozwala na jej szybkie przestawienie. Silnik Diesla o mocy 768 KM napędza wymienne wały. Gwarancją długiej żywotności rozdrabniacza jest wykonanie elementów roboczych ze stali wysokowytrzymałościowych.

zm rozdrabniacz

 

Technologia biologicznego przetwarzania odpadów ulegających biodegradacji w warunkach tlenowych „Bio innovation” – wersja 2016

Nova Sp. z o.o., Nowy Sączzm bio

Bio innovation jest technologią biologicznego przetwarzania odpadów ulegających biodegradacji w warunkach tlenowych, dedykowaną dla procesu prowadzonego w zamkniętych bioreaktorach. Zastosowana technologia i innowacyjne rozwiązania pozwalają na optymalizację zużycia materiałów i energii na etapie budowy i właściwej eksploatacji instalacji. Wdrożona dywersyfikacja źródeł energii elektrycznej poprzez zastosowanie energii odnawialnej, sprawiają że produkt jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

Zamiatarka S2 Urban-Sweeper

MARCEL BOSCHUNG AG, Szwajcaria|Zgłaszający: APRIVA Sp. z o.o., Poznań

zm zamiatarka

Najnowsza przegubowa zamiatarka S2 URBAN-SWEEPER firmy Boschung wyznacza nowe standardy w klasie maszyn do 2,5 m3. Przy szerokości zaledwie 1,15 m jest aż o 15 cm węższa niż porównywalne urządzenia. Komora załadunkowa oraz podwozie wykonane są ze specjalnej stali, co powoduje, że S2 jest o 1 t lżejsza od maszyn tej samej klasy. W rezultacie zużycie paliwa redukuje się o 30%. O tyle samo spada emisja CO2 do atmosfery.S2 może być wyposażona w narzędzia zimowe m.in. solarka, pług, odśnieżarka rolkowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

W celu eliminacji spamu, proszę uzupełnij poniższe działanie. *