Kolejna edycja Warsaw Pack

  496

  Znamy już termin  IV Edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack 2019 , odbędą się 5-7marca na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.
  Poprzednia edycja Targów spotkała się z bardzo pozytywnymi opiniami  wystawców jak i odwiedzających. Na hali o powierzchni 20 000m2 pojawiło się 200marek branży opakowaniowej a targi odwiedziło 9 000 osób, nie zabrakło konferencji i konkursów .Jednak organizatorzy nie mają zamiaru zmniejszyć tempa, na kolejnej edycji ma być jeszcze ciekawiej.
  Niezmiennie jest to branżowe specjalistyczne wydarzenie  mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.
  Tak jak w ubiegłej edycji wystawcy zostaną usystematyzowani w dedykowanych strefach jednakże po doświadczeniach tegorocznych organizatorki postanowiły pochylić się nad strefą opakowań. Strefa ta będzie podzielona ze względu na przeznaczenie opakowania – spożywcze , kosmetyczne ,farmaceutyczne. Jest to dosyć duże ułatwienie dla zwiedzających szukających konkretnego produktu oraz pozytywny aspekt dla wystawców – nie ma obawy,że znikniemy wśród innych branż.

  Nowością na targach będzie również strefa display- POS.

  Strefy tematyczne podczas Warsaw Pack 2019

  -strefa logistyki i magazynowania

  -strefa materiałów

  -strefa etykiet i etykietowania

  -strefa automatyki

  -strefa techniki pakowania

  -strefa opakowań

  -opakowania kosmetyczne i farmaceutyczne

  -opakowania spożywcze

  -opakowania przemysłowe

  -strefa display

  -strefa recyklingu

  -strefa usług

  Każdego roku w wydarzeniu biorą udział m.in.: właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, menadżerowie, projektanci, przedstawiciele działów marketingu oraz dyrektorzy i specjaliści ds. zakupów. Warto podkreślić, iż goście Targów reprezentują różne branże, m.in.: spożywczą, kosmetyczną, chemiczną, farmaceutyczną, przemysłową, czy reklamową.

  Zobacz relację Warsaw Pack 2018: http://warsawpack.pl/edycja-2018/

  Zostań wystawcą Warsaw Pack 2019

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  W celu eliminacji spamu, proszę uzupełnij poniższe działanie. *