Wyniki elektronicznej aukcji na odbieranie odpadów w stolicy

934

W przeprowadzonej  w dniach 23-25.01.br. aukcji elektronicznej warszawski ratusz wybrał firmy, które mają zajmować się odbieraniem odpadów z nieruchomości zamieszkałych. Stołeczni urzędnicy są zadowoleni z ofert jakie zostały złożone przez konkurujące firmy, które tym razem znacząco obniżyły oferty w porównaniu do niedawnego postępowania przetargowego – od 304 do 760 zł za tonę. Stołeczne MPO złożyło najkorzystniejsze oferty na Śródmieściu i Ochocie, Włochach i Ursusie oraz Woli i Bemowie. Najtańszą ofertę na obu Pragach złożyła firma LEKARO – 380 zł za tonę. LEKARO jako jedyny oferent złożył dwukrotnie wyższą ofertę na Wawrze. Bielany i Żoliborz wygrała firma BYŚ, zaś Targówek i Białołękę – firma PARTNER. Najtańszą ofertę na Ursynowie i Wilanowie złożyło konsorcjum  SUEZ Polska i REMONDIS.

Kolejnym etapem postępowania, przed oficjalnym ogłoszeniem wyników, będzie sprawdzenie przez zamawiającego spełniania przez oferentów warunków zapisanych w SIWZ. Następnie firmy mogą się jeszcze odwoływać od rozstrzygnięcia postępowania do KIO.

3 KOMENTARZE

    • Byś to tragedia – nieustanna rozbudowa i do tego jak tylko MPO zamknęło kompostownię na Radiowie to Byś natychmiast wystąpił o rozbudowę swojej. Jeszcze bliżej ludzi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

W celu eliminacji spamu, proszę uzupełnij poniższe działanie. *