7 lutego 2019 r. w KRS odnotowano zmianę nazwy spółki IB Odpady na FCC Podhale.

IB Odpady to spółka, której zakup FCC sfinalizowało w listopadzie 2017 roku. Zakład zlokalizowany jest w Nowym Targu i zajmuje się zbiórką oraz przetwarzaniem odpadów z terenu południowej części województwa małopolskiego (Podhale). Usługi świadczy zarówno klientom komunalnym, jak i instytucjonalnym. Wyposażony jest w instalację do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów, instalację do przetwarzania odpadów zielonych, sortownię oraz instalację RDF do produkcji paliwa alternatywnego. Dysponuje również bazą transportową do zbiórki odpadów z obsługiwanego regionu.

Instalacja posiada status Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych i Zielonych, który daje jej silną pozycję w regionie.

Zakup spółki IB Odpady był kolejnym krokiem w ekspansji firmy FCC na terenie Polski, jego celem było przede wszystkim uzyskanie niezależności oraz zwiększenie konkurencyjności na terenie Podhala.

Zmiana ta nie powoduje jakichkolwiek innych skutków formalno–prawnych, tj. nie zmienia się forma prawna, dane rejestrowe (NIP, REGON), zmianie nie ulegną również stosunki właścicielskie ani dane kontaktowe.

Źródło: www.fcc-group.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

W celu eliminacji spamu, proszę uzupełnij poniższe działanie. *