Drugie lub kolejne zezwolenie na zbieranie odpadów i przetwarzanie odpadów a decyzja środowiskowa

216

Istota niniejszej publikacji sprowadza się do rozważenia, czy w każdy wypadku przed uzyskaniem zezwolenia na zbieranie odpadów, zezwolenia na przetwarzanie odpadów i zezwolenia na zbieranie i przetwarzanie odpadów wydawanych na podstawie ustawy o odpadach[1], konieczne jest legitymowanie się decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach? Na to pytanie należy udzielić odpowiedzi negatywnej. Zasady odstąpienia od przedmiotowego obowiązku określa natomiast art. 72 ust. 2a ustawy środowiskowej[2]. Źródło: https://ziemskibiznes.pl/

Więcej: https://ziemskibiznes.pl/blog/gospodarka-odpadami/drugie-lub-kolejne-zezwolenie-na-zbieranie-odpad%C3%B3w-i-przetwarzanie-odpad%C3%B3w-a-decyzja-%C5%9Brodowiskowa.html?fbclid=IwAR2X8gjmZLNeDJ2krtkMG_LURgi1dxRQ2LwAUBxLO0mnFkf20sL4wrsI_lI

UDOSTĘPNIJ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

W celu eliminacji spamu, proszę uzupełnij poniższe działanie. *