Mówią o nas ekoawangarda…

696

Bohema House to grupa ludzi wrażliwych na sztukę, która z pasją podchodzi do swoich zawodów.

To społeczność utalentowanych i ambitnych osób, które nie poddają się światu takiemu, jaki jest!

Pracujemy: na wysokościach, na scenie, przed kamerą, w biurze ale naszym wspólnym celem jest nie pozostawać obojętnymi wobec niszczenia piękna tego świata.

Każdy z nas jest inny ale dzięki temu możemy tworzyć wyjątkowe rzeczy.

Powstanie spółki Bohema House pokrywa się z XX-leciem działalności Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. – to praca rąk wielu ludzi, która doprowadziła nas do tego miejsca, gdzie przecinamy wstęgę, otwierając teatr w Plastikowym cyrku doktora Dolittle – wciąż nie wierzę, że kupiłam namiot cyrkowy ?

Ekoawangarda – coś nowego, coś pięknego, coś nietypowego, coś ciekawego…chcemy mówić o ochronie środowiska ale nie przez nakazy, zakazy a dzięki emocjom i pięknie przyrody, opisywanym w naszych sztukach. Teraz to bardzo ważna dyskusja.

„Teatr jest praniem sumienia” – powiedział, w Listach, Sławomir Mrożek – te słowa intrygują w odniesieniu do teatru ekologicznego w dobie kryzysu klimatycznego. Życzmy sobie biznesowo, aby jak najwięcej osób chciało prać swoje sumienia w Bohema House ?

Ekonomiczny wymiar ekologii wskazuje na przekraczanie przez człowieka granic pojemności Ziemi – niech ten teatr będzie prawdą, niech ukazuje to co przemilczane a co determinuje naszą rzeczywistość: nasze pogarszające się zdrowie środowiskowe, psychiczne, dobrostan i zasady współistnienia z innymi żywymi istotami.

Kto jak nie my jest w stanie wziąć odpowiedzialność za naszą przyszłość! 

Niech to przecięcie wstęgi będzie symbolem aktu otwarcia nowych tematów, które nie mogą być już przemilczane. Niech nasz teatr poruszy miliony serc i niech daje nam dumę i satysfakcję z naszej codzienności – niech aktorzy i żywi widzowie połączą dziś swoje uczucia i niech to trwa na tej scenie zawsze!

Bohema2022

https://www.facebook.com/bohemahouseekocykl/

Link do biletów https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/bohema-house-teatr-ekologiczny,1127

UDOSTĘPNIJ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ