Strona główna Forum Archiwum Archiwum wiadomości FIRMY ZBIERAJĄCE – O KARCIE PRZEKAZANIA ODPADU

  • This topic is empty.
Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #5780
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Prowadzę firmę zbierającą odpady. Po wprowadzeniu nowej karty przekazania odpadu powstał problem. Odbieram niewielkie ilości różnych odpadów i dopiero po zgromadzeniu ilosci transportowej zaworzę do zakładu unieszkodliwiania. Dopiero wtedy mogę potwierdzić na KPO fakt unieszkodliwienia odpadu. Może to potrwać nawet kilka miesięcy. A jeżeli posiadacz odpadu chciałby mieć zaraz potwierdzoną KPO. Przecież nie mogę jechać np. z 10 swietlówkami albo 15 kg filtrów olejowych. Jak sobie radzicie, jakie macie pomysły.

    #7562
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    A czy na pewno na KPO jest rubryka gdzie nalezy potwierdzać fakt unieszkodliwienia odpadu-ja nie widzę takiej rubryki.

    #7561
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Z tego co piszesz wynika, że zajmujesz się zbieraniem i transportem odpadów niebezpiecznych, posiadasz więc pewnie stosowną decyzję starosty na prowadzenie takiej działalności, tzn. na zbieranie i transport odpadów. W momencie odbioru odpadów stajesz się więc ich następnym posiadaczem, a odbiór i usługę transportu od razu powinieneś potwierdzić na karcie przekazania odpadu, którą dostarcza przekazujący odpady.

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)
  • Forum, Archiwum wiadomości jest zamknięty na nowe tematy i odpowiedzi.