Strona główna Forum Archiwum Archiwum wiadomości Utylizacja amunicji.

  • This topic is empty.
Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #5521
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Szanowni Państwo,

    Jestem byłym żołnierzem zawodowym i przedstawicielem firmy, która zajmuje się rozpoznaniem i niszczeniem niewybuchów, materiałów wybuchowych i amunicji.

    Problem ten będzie szczególnie ważny po wejściu Polski do Unii Europejskiej.

    Poszukuję informacji o firmach, które zajmują się utylizacją lub recyklingiem amunicji (różnego kalibru).

    Czy Państwo mogą udzielić mi informacji jakie firmy zajmują się tymi problemami?

    Proszę o kontakt.
    Łączę wyrazy szacunku.

    Andrzej Żarczyński
    a.zarczynski@gazeta.pl

    #7073
    archiwumarchiwum
    Uzytkownik

    Witam.
    Nie wiem czy otrzymał już Pan jakieś informacje na temat tematu jaki pana interesuje, ale korzystając z tego ze znalazłem tą stronę i pańskie zainteresowanie chciałbym prościć Pana równierz o ewentualną pomoc. Ja jestem jeszcze żołnierzem zawodowym i zainteresowany byłbym materiałami na temat właśnie niszczenia i utylizacji wszelkiego rodzaju amunicji i innych rzeczy zwiazanych z wojskiem, nie to żebym robił Panu konkurencje ale potrzebuje takich informacji tylko i wyłącznie do pracy magisterskiej. Wiec jezeli posiadałby Pan jakieś materiały czy linki w formie elektronicznej to byłbym bardzo zobowiązany za udostępnienie mi w/w rzeczy.

    Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam Mariusz B.

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)
  • Forum, Archiwum wiadomości jest zamknięty na nowe tematy i odpowiedzi.