Forum Inwestorów Transformacji Energetycznej

  195
  W imieniu organizatorów – wydawnictwa Abrys, zapraszamy na spotkanie Forum Inwestorów Transformacji Energetycznej (FITE). To już 12 czerwca 2023 r., w Olsztynie w hotelu Przystań, o godz. 18. Udział bezpłatny.
  Spotkanie ma na celu konsolidację środowiska inwestorów oraz samorządów zainteresowanych budową, rozbudową lub modernizacją instalacji służących produkcji energii z odpadów. Inicjatywa została wsparta przez Związek Miast Polskich, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Krajową Izbę Gospodarczą, Krajową Izbę Gospodarki Odpadami. Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, Polską Izbę Gospodarki Odpadami.
  Podczas spotkania przedstawione zostaną dotychczasowe działania na rzecz środowiska FITE związane z przełamywaniem barier administracyjnych w procesach inwestycyjnych oraz związane ze wsparciem komunikacji społecznej inwestorów. Zaplanowano ponadto wybory rady konferencji stałej FITE.
  Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w link do strony wydarzenia https://foruminwestorow.abrys.pl/, gdzie znajduje się formularz rejestracyjny.
  Najważniejsze informacje
  Co: Forum Inwestorów Transformacji Energetycznej (FITE)
  Kiedy: 12 czerwca 2023 r., g. 18
  Gdzie: Hotel Przystań, Olsztyn
  Z kolei 13 czerwca 2023 r., w tym samym hotelu rozpocznie się jedna z największych w Polsce konferencji poświęcona jednym z aspektów działań FITE – „Paliwa z odpadów” https://paliwazodpadow.abrys.pl/ . Dla wszystkich uczestników Forum Inwestorów Transformacji Energetycznej przewidujemy 10% zniżki na konferencję. Wystarczy podczas rejestracji „Paliwa z odpadów” wpisać kod rabatowy o nazwie „FITE2023″. Instrukcję wpisania kodu zawiera załącznik. Ważne – rabat obejmuje tylko uczestników spotkania, dlatego podczas spotkania będzie wypełniana lista zaproszonych gości. Uwaga. Osobom, które nie będą uczestniczyć w FITE pomimo zapisu z rabatem na konferencje „Paliwa z odpadów”, rabat na udział w „Paliwa z odpadów” zostanie wycofany – prześlemy korektę faktury.
  Bliższe informacje:
  Tomasz Czarnecki
  tel: 539 549 451
  mail: t.czarnecki@abrys.pl
  UDOSTĘPNIJ

  BRAK KOMENTARZY

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ