2. Międzynarodowa Konferencja Skuteczne zarządzanie odorami w gospodarce komunalnej, ABRYS, Gdańsk

  477
  Kiedy:
  2 Kwiecień 2019 – 4 Kwiecień 2019 całodniowy
  2019-04-02T00:00:00+02:00
  2019-04-05T00:00:00+02:00
  Gdzie:
  Gdańsk
  Gdańsk
  Kontakt:
  Klaudia Koźma
  +48 61 655 81 21

  Wszystko na temat zarządzania odorami na konferencji w Gdańsku!

   

  Odory to jeden z największych problemów, z jakimi borykają się zakłady zagospodarowania odpadów oraz oczyszczalni ścieków. Ten ważny temat będzie przedmiotem konferencji „Skuteczne zarządzanie odorami w gospodarce komunalnej”, która odbędzie się w Gdańsku w dniach 2-4 kwietnia br. Bogaty program merytoryczny, liczne atrakcje i wizyta studyjna w miejscowym zakładzie utylizacyjnym, w którym powstaje nowa hermetyczna kompostownia, to główne atuty tego spotkania.

  W ramach dwóch dni obrad odbędą się cztery sesje, podczas których eksperci od uciążliwości zapachowych zaprezentują prawie 30 prezentacji. Obejmą one wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące odorów: aspekty prawne, metody oceny i pomiarów, rozwiązania techniczne mogące minimalizować odory oraz praktyczne doświadczenia w rozwiazywaniu tego problemu na wybranych przykładach. Swoje doświadczenia zaprezentują m.in. przedstawiciele Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu, Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku. Program konferencji powstał we współpracy z Politechniką Wrocławską i Politechniką Gdańską, redakcją branżowego miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” oraz firmą Abrys, która organizuje konferencję o tej tematyce po raz drugi. Skład Rady Programowej i także grono zaproszonych ekspertów gwarantują wysoki poziom merytoryczny tego spotkania.

  Niewątpliwie jednym z najciekawszych punktów programu podczas tej konferencji będzie możliwość zwiedzenia Zakładu Utylizacji w Gdańsku, który przez wiele lat zmagał się z uciążliwościami zapachowymi. Obecnie w przedsiębiorstwie powstaje nowa hermetyczna kompostownia, a uczestnicy konferencji będą mogli na miejscu zapoznać się z budową, a także pierwszymi efektami procesu.

  Intensywne dwa dni obrad będą zwieńczone licznymi atrakcjami, które oferuje piękny i bogaty historycznie Gdańsk. W programie jest zwiedzanie gdańskiego ratusza z przewodnikiem i spacer po klimatycznej starówce. Na zakończenie pierwszego dnia zaplanowano radosną kolację w pirackim stylu. Organizatorzy proponują także rejs najprawdziwszym galeonem „Czarna perła” po Motławie w rytmie żeglarskich szantów, a na zakończenie kolację w Restauracji Brovarnia w historycznym spichrzu na brzegu rzeki.

  Jeśli tematyka uciążliwości zapachowych jest dla Państwa ważna, nie może Państwa na tej konferencji zabraknąć!

  Więcej informacji: http://www.abrys.pl/szkolenia-i-konferencje/wyszukiwarka-konferencji/pojedyncza-konferencja/cal/event/id/240/2019/04/02/?tx_cal_controller%5Bpreview%5D=1&cHash=13b7198f78d2ffb760f369cc5960870a

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  W celu eliminacji spamu, proszę uzupełnij poniższe działanie. *