Strona główna Forum Odpady.net.pl Prawo, definicje, interpretacje. instalacja unieszkodliwiania odpadów na zbiorczym rocznym

  • This topic is empty.
Przeglądasz 4 wpisy - 1 do 4 (z 4 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #6433
    PPPP
    Uzytkownik

    czy wykazuje na zbiorczym rocznym zestawieniu danych o rodzajach i ilości odpadów za 2011r odpady, które powstały podczas procesu unieszkodliwienia, a nie zostały przekazane do odzysku, recyklingu w 2011r?

    #8944
    Zielony PunktZielony Punkt
    Uzytkownik

    Jeżeli w 2011 roku prowadziłeś unieszkodliwianie odpadów to musisz je wykazać w dziale 6 sprawozdania.

    Nie bardzo wiem jakie odpady powstające podczas unieszkodliwiania można potem odzyskiwać?
    Unieszkodliwianie raczej wyklucza odzysk..

    #8945
    PPPP
    Uzytkownik

    zgadza sie, odpady powstałe przy unieszkodliwieniu zostały przekazne do unieszkodliwienia

    chodzi mi to to, że nie wszystkie odpady wytworzone przy unieszkodliwianiu przekazałem w 2011, nie posiadam kary przekazania odpadu

    #8946
    Zielony PunktZielony Punkt
    Uzytkownik

    Jeżeli nie posiadasz karty przekazania odpadu to nie wykazuj tego na sprawozdaniu bo w razie kontroli suma z wszystkich KPO nie będzie się zgadzać ze sprawozdaniem.

    Jeżeli masz możliwość to zorganizuj KPO z datą z 2012 roku i wliczysz to sobie w następne sprawozdanie.

Przeglądasz 4 wpisy - 1 do 4 (z 4 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.