• This topic is empty.
Przeglądasz 6 wpisy - 1 do 6 (z 6 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #6373
    monciakmonciak
    Uzytkownik

    Mam pytanie, może i banalne, ale będę wdzięczna za odpowiedź- w karcie ewidencji odpadów w miejscu “Imię i nazwisko osoby sporządzającej” wpisuje się imię i nazwisko osoby sporządzającej kartę ewidencji odpadów :)??

    #8768
    Zielony PunktZielony Punkt
    Uzytkownik

    Dokładnie tak.
    Wpisujesz osobę, która wypełniła kartę.

    #8769
    monciakmonciak
    Uzytkownik

    Czy dla danego odpadu wystarczy prowadzić 1 kartę ewidencji odpadu w roku kalendarzowym? Np. Makulatura która jest od nas odbierana 2 razy w miesiącu?

    #8770
    PPPP
    Uzytkownik

    Kartę Ewidencji Odpadu prowadzisz dla każdego rodzaju odpadu na dany rok. Pamiętamy o aktualnym wzorze, Rozporządzenie bodajże z grudnia 2010r.

    #8771
    monciakmonciak
    Uzytkownik

    Dzięki za odpowiedź. Gdzieś kiedyś wyczytałam ze w KEO powinno sie wpisywać odpady w momencie powstania. Czy to prawda? Makulatura w naszym przypadku pochodzi z kartonów w których przychodzą codziennie dostawy. Codzienne ważenie jest raczej uciążliwe…

    #8772
    PPPP
    Uzytkownik

    Ja podsumowuję ilości w danym miesiącu i wystawiam KPO do Odbiorcy. W ciągu ostatnich dwóch lat przekazywałem odpady ( związane z funkcjonowaniem instalacji, np. szmaty, scierki itp.) pod koniec roku. Tak naprawdę Ty decydujesz kiedy wysyłasz odpady. Na Twoim miejscu ważył bym, ewidencjonował i przekazywał odpady raz na koniec miesiąca lub rzadziej.

Przeglądasz 6 wpisy - 1 do 6 (z 6 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.