Strona główna Forum Odpady.net.pl Prawo, definicje, interpretacje. Pytanie odnośnie sprawozdań

  • This topic is empty.
Przeglądasz 4 wpisy - 1 do 4 (z 4 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #6425
    monciakmonciak
    Uzytkownik

    Witam
    Firma prowadzi sprzedaż przez internet- wysyłka towaru w opakowaniach kartonowych na kraj i za granicę. Towar również dostajemy w kartonach tak więc wytwarzamy dość sporo makulatury. Dodatkowo zdajemy czasami zużyte tonery, sprzęt elektroniczny, zużyte tekstylia. Mamy na to KPO, prowadzimy KEO. Mamy podpisana umowę na odbiór tych odpadów oraz umowę z organizacja odzysku odpadów i opakowań. Używamy kilku osobowych samochodów służbowych.

    Mam prośbę o pomoc w zidentyfikowaniu jakie sprawozdania powinniśmy składać, jakie opłaty wnosić i jakie ewidencje jeszcze prowadzić.

    Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

    #8923
    PPPP
    Uzytkownik

    co do opłat to opłaty za korzystanie ze środowiska, płacisz wtedy kiedy przekroczysz 400 zł, stawki opłat za 2011 (co roku jest obwieszczenie), nawet jak nie płacisz to składasz informacje do marszałka i wios-iu

    #8924
    Zielony PunktZielony Punkt
    Uzytkownik

    1. Zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilości wytworzonych odpadów do Urzędu Marszałkowskiego

    2. OPAK3 dotyczący masy opakowań zawierających produkty wywiezionych za granicę do Urzędu Marszałkowskiego

    3. Korzystanie ze środowiska w zakresie spalania paliw w pojazdach służbowych do Urzędu Marszałkowskiego

    Jak chcesz to napisz mi na PW ilości opakowań jakie wprowadzacie na rynek, chętnie przygotuję Ci porównawczą ofertę na rozliczenie opłaty produktowej.

    #8925
    maciek88maciek88
    Uzytkownik

    Tak na przyszłość polecam korzystanie z tych arkuszy* gdzie tylko wpisujecie swoje dane i wszystko samo się liczy:)
    i zamiast siedzieć godzinami nad sprawozdaniem, wystarczy kilkanaście minut i po sprawie:)

    Mam nadzieję, że komuś się to przyda:)

    Pozdrawiam!

Przeglądasz 4 wpisy - 1 do 4 (z 4 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.