Strona główna Forum Odpady.net.pl Odzysk i recykling. WEŁNA MINERALNA

  • This topic is empty.
Przeglądasz 7 wpisy - 1 do 7 (z 7 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #5952
    jerzyciszewskijerzyciszewski
    Uzytkownik

    Witam

    czy wełna mineralna z rozbiórki nadaje sie do pokrycia podłogi na strychu? potrzebuje pokryc 60mkw warstwa o grubości 200mm.

    pozdrawiam

    #7870
    bargoobargoo
    Uzytkownik

    Wydaje mi się, że bez obejrzenia tej wełny nikt Ci nie powie czy ona sie nadaje czy nie. Musisz zapytać o to jakiegoś budowlańca, najlepiej majstra. Inna kwestia jest, że jako osoba fizyczna nie możesz (oczywiscie nie możesz w myśl prawa ;-)) ja wykorzystać na własne potrzeby, bo nie widzę odpadowej wełny w rozporzadzeniu do osób fizycznych. Wiec jesli pozyskasz ja jako odpad to zarówno firma przekazująca jak i Ty możecie mieć nieprzyjemności.
    Pozdrawiam

    #7871
    ThalitaThalita
    Uzytkownik

    Wełna mineralna jak najbardziej nadaje się do pokrycia strychu. U nas w Chechle została nią ocieplona szkoła (w ramach projektu Ekoszkoła wełna firmy ECOSE), ponieważ jest to produkt wolny od szkodliwych substancji chemicznychm łatwy w montażu i tani.

    #7872
    dardarikusdardarikus
    Uzytkownik

    Niech zgadne od takiego przekazania trzeba będzie zaplacic podatek?

    #7873
    dardarikusdardarikus
    Uzytkownik

    zapewne tak, jak doszlam po przemysleniu tematu wirtualne biura warszawa

    #7874
    rose61rose61
    Uzytkownik

    Inna kwestia jest, że jako osoba fizyczna nie możesz (oczywiscie nie możesz w myśl prawa Wink) ja wykorzystać na własne potrzeby, bo nie widzę odpadowej wełny w rozporzadzeniu do osób fizycznych.

    #7875
    resttart0resttart0
    Uzytkownik

    Jasne że się nadaje 🙂 U mnie dobrze takie rozwiązanie funkcjonuje 🙂

Przeglądasz 7 wpisy - 1 do 7 (z 7 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.