Strona główna Forum Odpady.net.pl Prawo, definicje, interpretacje. Poszukuję osoby która napisze wniosek do GIOŚ

  • This topic is empty.
Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #6646
    kochamciastakochamciasta
    Uzytkownik

    Poszukuję osoby umiejącej/mającej doświadczenie, najlepiej urzędnika lub firmę specjalizującą się w wpisaniu takich wniosków.

    Celem jest uzyskanie uprawnień przez nasza firmę do odbioru i przechowywania elektro złomu ( sprzęt komputerowy itp.. )

    Nasza firma ma siedzibę w Warszawie dlatego taka osoba powinna być prawdopodobnie z okolic Warszawy w celu zrobienia ewentualnych pomiarów i prawidłowego sporządzenia wniosku. .

    Jeżeli chodzi o powierzchnię zadaszona itp.. to nie powinno być problemów.

    _______________

    W 2014r. samemu próbowałem zdobyć takie uprawnienia GIOŚ w Warszawie ale odbiłem się od muru, zero pomocy. ZERO.

    Aha zapytałem się urzędnika że słyszałem że są firmy na rynku polskim które piszą takie wnioski na zlecenie Urzędnik potwierdził ale na prośbę żeby mi podał jakaś firmę dostałem odpowiedz. On nie może tego zrobić ?? buaahah ?? Wielka mi tajemnica – no na prawdę, dobrze że nie przeszukiwali mnie na wejściu i nie musiałem pisać petycji o możliwość audiencji.

    A może ktoś z forumowiczów zna firmę która mi taki wniosek napisze poprawnie merytorycznie

    Chodzi tylko o uprawnienia na transport i przechowywanie sprzętu elektro-złomu na odpady bezpieczne i niebezpieczne.

    #9330
    KarolinaKKarolinaK
    Uzytkownik

    zapraszam do kontaktu z p. Agnieszką- 792 078 856

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.